Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Onsdagsintervaller

Finalen på den här dagen blev i Humlegården tillsammans med Nike+ Run Club. Jag Jessica och Viktor gjorde allt för att peppa dagens härliga gäng genom tuffa treminutersintervaller. De som springer TjurRuset på lördag kommer att bli farliga efter dagens pass. Det är ett privilegium att möta alla fina runners varje onsdag. En ordentlig energiboost.

  • Underbart med intervaller! Har själv planerat, funderat och lagt upp olika alternativ till bra rullskid & stakintervaller för i höst – så fort jag är frisk och kroppen redo att köra igen. LÄngtar!

    anki

    October 3, 2012

  • Trevligt :)

    Johannes Edholm

    October 3, 2012

  • Mycket. Om du inte redan är medlem i klubben är du varmt välkommen. Vi ses alla onsdagar kl.18 på Intersport drottninggatan i Stockholm.

    asaehrnholm

    October 4, 2012

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment