Your browser (Internet Explorer 6) is out of date. It has known security flaws and may not display all features of this and other websites. Learn how to update your browser.
X

Kungsholmslöpning med fotbollssyrran

Världens mys att få lite tid med syskonen ibland. Jag är i grund och botten väldigt familjekär. Idag blev det löpning tillsammans med min syster i hennes del av stan- Kungsholmen. Sandra är en riktig fotbollstjej. Hur jag aldrig blev någon fotbollsspelare i den fotbollstokiga familjen är fortfarande oklart. Antagligen var farten på skidorna och kärleken till hästarna mer lockande. Jag kan aldrig minnas att bollssport varit min grej, någonsin när jag tänker efter. Medan mina syskon varit väldigt duktiga. Visst har jag varit engagerad och kollat på matcher men mer intresserad än så blev jag inte.

20120823-194857.jpg

  • Kul med syskonträning! hoppas jag också får tillfälle till det snart!

    pilla

    August 23, 2012

  • Ja det är verkligen kärlek att få göra det bästa man vet med en av de bästa man vet. :) Hoppas att du får ihop en syskondate snart. :)

    asaehrnholm

    August 24, 2012

  • Fina ni! <3

    Helena

    August 24, 2012

  • <3

    asaehrnholm

    August 24, 2012

Leave a comment  

name*

email*

website

Submit comment